Darmowe Auto Zastępcze z OC Sprawcy - Wypożyczalnia samochodów - Zachodniopomorskie - tel. 798-907-828


Kliknij, aby zadzwonić!

Wypożyczalnia samochodów z OC Sprawcy - Zachodniopomorskie

Auto zastępcze

Zadzwoń do Nas! Otrzymasz auto zastępcze nawet do 30 minut w tym samym dniu!


Kliknij, aby zadzwonić!

BEZGOTÓWKOWY WYNAJEM
AUTA ZASTĘPCZEGO Z OC SPRAWCY
Nasza wypożyczalnia SZYBKICAR.PL zajmuje się głównie wynajmem samochodów z OC sprawcy na terenie całego województwa Zachodniopomorskiego. Na rynku działamy od 2015 roku. W tym okresie zadowoliliśmy kilkanaście tysięcy Klientów. Należą do nich nie tylko Klienci indywidualni, lecz także duże międzynarodowe firmy.


Głównym przedmiotem działalności wypożyczalni SZYBKICAR.PL jest profesjonalna obsługa Klientów w zakresie wynajmu samochodów osobowych z OC sprawcy oraz bezpłatnego udostępniania wszystkim klientom aut zastępczych. Priorytetem jest dla nas maksymalizacja korzyści Klienta na skutek zapewnienia kompleksowych usług i świadczeń. Współpracujemy z dużymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Zaufanie, jakim obdarzyli nas dotychczasowi Klienci, jest najlepszym potwierdzeniem naszego elastycznego podejścia do ich wymagań. Zapewniamy życzliwe doradztwo i profesjonalną obsługę przez cały rok - 7 dni w tygodniu. Do dyspozycji każdego klienta pozostajemy przez 24 godziny na dobę.


Wszystkim osobom, których samochód uległ uszkodzeniu z winy osób trzecich, możemy zaoferować wynajem auta zastępczego z OC sprawcy - całkowicie ZA DARMO! Oferujemy możliwość rozliczania się w formie bezgotówkowej z Towarzystwem Ubezpieczeniowym, dzięki czemu możecie Państwo korzystać z darmowego auta zastępczego bez konieczności angażowania własnych środków finansowych.


SZYBKICAR.PL Auto Zastępcze z OC Sprawcy - Wypożyczalnia samochodów - Zachodniopomorskie proponuje Państwu wynajem samochodów osobowych w różnych klasach. Obsługujemy klientów indywidualnych, małe firmy oraz duże przedsiębiorstwa. Dzięki posiadaniu urozmaiconej floty ponad 1000 samochodów osobowych, każdy poszkodowany Klient w zdażeniu drogowym może wypożyczyć darmowy samochód zastępczy z OC sprawcy w naszej firmie całkowicie ZA DARMO! - bez ukrytych kosztów takiego wynajmu!


Działamy na terenie całego województwa Zachodniopomorskiego. Dowozimy samochód zastępczy z OC sprawcy pod wcześniej uzgodniony i wskazany adres przez Klienta. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z wynajmem samochodu zastępczego z OC sprawcy. Klient nie ponosi żadnych kosztów związanym z wynajmem w naszej firmie takiego samochodu.


Nasze samochody dostępne są 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę - tak by każdy nasz klient mógł wynająć samochód w dogodnym przez siebie miejscu, jeśli tego potrzebuje. Wystarczy do nas zadzwonić pod nr tel. 798-907-828 i złożyć rezerwcję telefoniczną lub mailową na kontakt@szybkicar.pl, a samochód będzie już na Ciebie czekał!


Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu samochodu zastępczego z OC sprawcy dla klientów indywidualnych oraz biznesowych z całego kraju.


Wynajmujemy samochody w ramach auta zastępczego z OC sprawcy. Jeżeli miałeś wypadek lub stłuczkę możesz bez kosztowo wypożyczyć taki samochód w naszej firmie SZYBKICAR.PL
Współpracujemy z UBEZPIECZALNIAMI:


Darmowy samochód zastępczy z OC sprawcy - Zachodniopomorskie

Polub nas na Facebooku!

Wynajmij darmowy samochód zastępczy z OC sprawcy - Zachodniopomorskie