ZADZWOŃ!ZAMÓW AUTO
Auto zastępcze z OC sprawcy - Samochód zastępczy z OC sprawcy - Pojazd zastępczy z OC sprawcy - Wypożyczalnia samochodów z OC sprawcy
Auto zastępcze z OC sprawcy - Samochód zastępczy z OC sprawcy - Pojazd zastępczy z OC sprawcy - Wypożyczalnia samochodów z OC sprawcy

Pojazd zastępczy z OC sprawcy Glinojeck

Pojazd zastępczy z OC sprawcy Glinojeck

POTRZEBUJESZ POJAZD ZASTĘPCZY Z OC SPRAWCY?

Pojazd zastępczy z OC sprawcy Glinojeck

Zadzwoń do Nas! Otrzymasz auto zastępcze nawet do 30 minut w tym samym dniu!

BEZPŁATNY POJAZD ZASTĘPCZY Z OC SPRAWCY

Nasza wypożyczalnia samochodów udostępnia wszystkim poszkodowanym pojazdy zastępcze z OC sprawcy oraz oferuje darmową pomoc prawną przy likwidacji szkód komunikacyjnych. Są to istotne rozwiązania, które wpływają na wymierne korzyści dla osób wynajmujących pojazdy zastępcze w naszej wypożyczalni. Uszkodzenie samochodu na skutek kolizji lub wypadku drogowego jest sytuacją niekomfortową i z pewnością może pokrzyżować wiele planów, dlatego bazując na naszym doświadczeniu oferujemy natychmiastową pomoc i rozwiązania.

Wynajmując Państwu w naszej wypożyczalni pojazd zastępczy z OC sprawcy, zapewniamy korzystne warunki jego wynajmu. Przede wszystkim jest to wynajem całkowicie bezpłatny, z którego tytułu nie ponosicie żadnych kosztów. Wszystkie koszty związane z wynajęciem pojazdu zastępczego pokrywa Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy zdarzenia. Bez wątpienia zapewniamy wszystkim poszkodowanym darmową pomoc prawną przy likwidacji szkody komunikacyjnej ze wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych. Podsumowując, nie pobieramy z tego tytułu żadnych prowizji, kaucji ani innej formy wynagrodzenia od klienta jako osoby poszkodowanej.

Zgodnie z uchwałą Sądu Najwyższego z 17 listopada 2011 roku pojazd zastępczy z polisy OC sprawcy zdarzenia przysługuje każdemu poszkodowanemu, który brał udział w zdarzeniu drogowym, jeżeli jest mu on niezbędny do normalnego codziennego funkcjonowania.

BEZGOTÓKOWY WYNAJEM POJAZDU ZASTĘPCZEGO Z OC SPRAWCY

Jeśli miałeś kolizję lub wypadek drogowy i Twój samochód uszkodził sprawca zdarzenia, to masz prawo wynająć darmowy pojazd zastępczy. Nasza wypożyczalnia głównie zajmuje się wynajmem pojazdów zastępczych z OC sprawcy, rozliczanych w formie bezgotówkowej z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy zdarzenia. Zapewniamy wszystkim poszkodowanym uczestnikom w kolizjach i wypadkach drogowych pojazd zastępczy z OC sprawcy. Zgłoś się do nas, a otrzymasz pojazd zastępczy na cały okres likwidacji szkody. Wynajmujemy poszkodowanym pojazdy zastępcze ze wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych działających na rynku polskim.

W naszej wypożyczalni są proste i przejrzyste zasady wynajmu pojazdu zastępczego z OC sprawcy:

 • rozliczenie kosztów wynajmu pojazdu zastępczego w formie bezgotówkowej realizujemy bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy zdarzenia,
 • brak konieczności wpłacania przez klienta poszkodowanego kaucji gwarancyjnej,
 • nieograniczona liczba kierowców uprawnionych do poruszania się pojazdem zastępczym w okresie trwania najmu,
 • brak udziału własnego,
 • wynajmujemy pojazd zastępczy tej samej klasy co samochód uszkodzony,
 • możliwość wyjazdu pojazdem zastępczym poza granicę Polski,
 • brak limitu kilometrów,
 • podstawimy pojazd zastępczy pod wcześniej uzgodniony adres z klientem,
 • brak dodatkowych kosztów związanych z podstawieniem oraz zwrotem pojazdu zastępczego.

Podsumowując, każdy oferowany przez nas pojazd zastępczy z OC sprawcy charakteryzuje się nienagannym stanem technicznym. Wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają niezbędne wyposażenie: uchwyt na telefon, trójkąt, gaśnicę, koło zapasowe, lewarek i klucz do kół lub zestaw naprawczy.

O CZYM PAMIĘTAĆ WYNAJMUJĄC POJAZD ZASTĘPCZY Z OC SPRAWCY

W przypadku kolizji lub wypadku drogowego masz prawo do korzystania z pojazdu zastępczego. Jeżeli używasz samochodu do celów prywatnych, jak i zawodowych, w naszej wypożyczalni możesz wynająć pojazd zastępczy z OC sprawcy. Już sam fakt uszkodzenia samochodu komplikuje nasze życie prywatne i zawodowe z powodu przeorganizowania go. W rezultacie brak sprawnego samochodu jest wystarczającym powodem, żeby otrzymać bezpłatny pojazd zastępczy z naszej wypożyczalni. Oczywiście wszystkie koszty takiego wynajmu pojazdu zastępczego musi pokryć Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy zdarzenia. Dzięki naszej wypożyczalni pojazdów zastępczych nie musisz rezygnować ze swoich planów z powodu braku możliwości korzystania z własnego samochodu.

Co należy zrobić na miejscu kolizji lub wypadku drogowego:

 • przede wszystkim spisać wspólne oświadczenie ze sprawcą kolizji lub wypadku drogowego,
 • jeśli sprawca nie przyznaje się do winy – bezpiecznie jest wezwać policję na miejsce zdarzenia,
 • spisać markę i model samochodu oraz numery rejestracyjne sprawcy zdarzenia,
 • spisać numer polisy OC oraz nazwę Towarzystwa Ubezpieczeniowego, w którym ubezpieczył samochód sprawca zdarzenia.

Nasza wypożyczalnia pojazdów zastępczych z OC sprawcy w Państwa imieniu po zakończonym wynajmie skieruje bezpośrednio sprawę o zwrot poniesionych kosztów za wynajem pojazdu zastępczego do Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy zdarzenia. Gwarantujemy, że korzystając z Naszej wypożyczalni nie poniesiecie Państwo żadnych kosztów związanych z wynajęciem pojazdu zastępczego.

BEZPŁATNY POJAZD ZASTĘPCZY NA JAKI OKRES

Wszystkim poszkodowanym przysługuje pojazd zastępczy. Poniżej przedstawiamy ogólne warunki i zasady oraz na jaki czas przysługuje pojazd zastępczy z OC sprawcy. Wszystko zależne jest od powstałych uszkodzeń na uszkodzonym samochodzie podczas kolizji lub wypadku drogowego:

 • jeśli uszkodzonym samochodem nie można kontynuować bezpiecznie dalszej jazdy, przysługuje poszkodowanemu pojazd zastępczy z OC sprawcy od dnia powstania szkody, aż do dnia wypłaty odszkodowania lub do czasu naprawy uszkodzonego samochodu do stanu z przed szkody,
 • jeśli uszkodzonym samochodem można kontynuować bezpiecznie dalszą jazdę, to będzie przysługiwał poszkodowanemu pojazd zastępczy z OC sprawcy tylko na czas naprawy,
 • jeżeli uszkodzony samochód posiada całkowite, rozległe zniszczenia i nie można nim w ogóle kontynuować dalszej jazdy, to podczas likwidacji szkody Towarzystwo Ubezpieczeniowe oszacuje szkodę całkowitą (tzw. wartość naprawy uszkodzonego samochodu przewyższa wartość rynkową samochodu na dzień szkody), w takiej sytuacji pojazd zastępczy z OC sprawcy przysługuje poszkodowanemu od dnia powstania szkody, aż do dnia wypłaty odszkodowania + 7 dni. Jest to okres na zakup nowego samochodu.

ZAPAMIĘTAJ! Jeśli jesteś poszkodowany to masz prawo do wynajęcia pojazdu zastępczego z OC sprawcy, a Towarzystwo Ubezpieczeniowe w takim przypadku ma obowiązek pokryć całkowity koszt takiego wynajmu. Nie masz obowiązku informować sprawcy kolizji lub wypadku drogowego, że wypożyczysz pojazd zastępczy z jego polisy. Nie musisz również informować Towarzystwa Ubezpieczeniowego, skąd i gdzie wypożyczysz pojazd zastępczy z OC sprawcy. Ubezpieczyciel nie może Ci ograniczać i ustalać limitów stawki wynajmu pojazdu zastępczego oraz limitów przejechanych kilometrów podczas trwania takiego wynajmu. W naszej wypożyczalni pomagamy poszkodowanym w doborze odpowiedniego pojazdu zastępczego w tej samej klasie co samochód uszkodzony. Zwrot kosztów nie dotyczy dodatkowych opłat takich jak zakup benzyny do pojazdu zastępczego czy pokrycie kosztów parkowania pojazdu np. na parkingu strzeżonym.

JAK MOŻNA WYNAJĄĆ POJAZD ZASTĘPCZY Z OC SPRAWCY

Jeśli chcesz wynająć pojazd zastępczy z OC sprawcy, skontaktuj się z nami. Zamówienie pojazdu zastępczego z polisy OC sprawcy, można dokonać w naszej wypożyczalni dzwoniąc pod nasz numer telefonu +48 798-907-828 lub wysłać do nas maila na adres: kontakt@szybkicar.pl, podając swoje dane kontaktowe. Zachęcamy również do wypełnienia krótkiego formularza ZAMÓW POJAZD ZASTĘPCZY dostępnego na naszej stronie internetowej. Przyspieszy to całą procedurę związaną z wynajęciem pojazdu zastępczego.

Co będziemy potrzebować do wynajęcia darmowego pojazdu zastępczego z OC sprawcy:

Przede wszystkim dane sprawcy zdarzenia:

 • marka i model oraz numer rejestracyjny samochodu sprawcy zdarzenia,
 • numer polisy OC oraz nazwę Towarzystwa Ubezpieczeniowego, w którym ubezpieczył samochód sprawca zdarzenia.

Oraz dane poszkodowanego samochodu:

 • marka i model oraz numer rejestracyjny samochodu poszkodowanego,
 • skan prawa jazdy kierującego w chwili zdarzenia,
 • skan dowodu rejestracyjnego lub skan pokwitowania o zatrzymaniu dowodu rejestracyjnego przez policję jeśli policja zatrzymała dowód rejestracyjny samochodu poszkodowanego,
 • wspólne oświadczenie o kolizji drogowej, jeśli takie spisano na miejscu zdarzenia.

Oferujemy naszym klientom rozwiązania na miarę ich potrzeb. Wszystkie sprawy formalne możecie Państwo powierzyć nam. Odciążając Państwa od czasochłonnych działań, w waszym imieniu, z należytą starannością zgłosimy szkodę do Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy zdarzenia. Wypełnimy i wyślemy wszystkie potrzebne dokumenty do jak najszybszej likwidacji szkody komunikacyjnej na uszkodzonym samochodzie.

Podsumowując, wszystkie oferowane w naszej wypożyczalni pojazdy zastępcze z OC sprawcy podstawimy pod wcześniej uzgodniony adres przez poszkodowanego klienta, bez żadnych dodatkowych kosztów. Współpraca z nami skraca czas do minimum oczekiwania na pojazd zastępczy z OC sprawcy oraz pełny profesjonalizm z naszej strony na każdym etapie likwidacji szkody komunikacyjnej.

Potrzebujesz samochód zastępczy z OC sprawcy?
Zadzwoń do nas!
Potrzebujesz auto zastępcze z OC sprawcy? - Zadzwoń do nas!
BEZGOTÓWKOWY WYNAJEM AUTA ZASTĘPCZEGO Z OC SPRAWCY!

Najczęściej wynajmowane auta zastępcze z OC sprawcy


Audi A4
Audi A4
Klasa pojazdu: D
Rok produkcji: 2018-2024
Paliwo: Benzyna, Diesel
Klimatyzacja: Tak
Liczba miejsc: 5
Ubezpieczony w pełnym pakiecie:
OC, AC, Assistance, NNW, Wulkanizacja

WYNAJEM AUTA Z OC SPRAWCY
Całkowity koszt wynajmu: 0 zł
ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE
Audi A6
Audi A6
Klasa pojazdu: E
Rok produkcji: 2018-2024
Paliwo: Benzyna, Diesel
Klimatyzacja: Tak
Liczba miejsc: 5
Ubezpieczony w pełnym pakiecie:
OC, AC, Assistance, NNW, Wulkanizacja

WYNAJEM AUTA Z OC SPRAWCY
Całkowity koszt wynajmu: 0 zł
ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE
Audi A8
Audi A8
Klasa pojazdu: F
Rok produkcji: 2018-2024
Paliwo: Benzyna, Diesel
Klimatyzacja: Tak
Liczba miejsc: 5
Ubezpieczony w pełnym pakiecie:
OC, AC, Assistance, NNW, Wulkanizacja

WYNAJEM AUTA Z OC SPRAWCY
Całkowity koszt wynajmu: 0 zł
ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE
Ford Mondeo
Ford Mondeo
Klasa pojazdu: D
Rok produkcji: 2018-2024
Paliwo: Benzyna, Diesel
Klimatyzacja: Tak
Liczba miejsc: 5
Ubezpieczony w pełnym pakiecie:
OC, AC, Assistance, NNW, Wulkanizacja

WYNAJEM AUTA Z OC SPRAWCY
Całkowity koszt wynajmu: 0 zł
ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE
Lexus NX300
Lexus NX300
Klasa pojazdu: SUV
Rok produkcji: 2018-2024
Paliwo: Benzyna, Diesel
Klimatyzacja: Tak
Liczba miejsc: 5
Ubezpieczony w pełnym pakiecie:
OC, AC, Assistance, NNW, Wulkanizacja

WYNAJEM AUTA Z OC SPRAWCY
Całkowity koszt wynajmu: 0 zł
ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE
Mazda 6
Mazda 6
Klasa pojazdu: D
Rok produkcji: 2018-2024
Paliwo: Benzyna, Diesel
Klimatyzacja: Tak
Liczba miejsc: 5
Ubezpieczony w pełnym pakiecie:
OC, AC, Assistance, NNW, Wulkanizacja

WYNAJEM AUTA Z OC SPRAWCY
Całkowity koszt wynajmu: 0 zł
ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE
Nissan Qashqai
Nissan Qashqai
Klasa pojazdu: SUV
Rok produkcji: 2018-2024
Paliwo: Benzyna, Diesel
Klimatyzacja: Tak
Liczba miejsc: 5
Ubezpieczony w pełnym pakiecie:
OC, AC, Assistance, NNW, Wulkanizacja

WYNAJEM AUTA Z OC SPRAWCY
Całkowity koszt wynajmu: 0 zł
ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE
Renault Megane
Renault Megane
Klasa pojazdu: C
Rok produkcji: 2018-2024
Paliwo: Benzyna, Diesel
Klimatyzacja: Tak
Liczba miejsc: 5
Ubezpieczony w pełnym pakiecie:
OC, AC, Assistance, NNW, Wulkanizacja

WYNAJEM AUTA Z OC SPRAWCY
Całkowity koszt wynajmu: 0 zł
ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE
Skoda Rapid
Skoda Rapid
Klasa pojazdu: B
Rok produkcji: 2018-2024
Paliwo: Benzyna, Diesel
Klimatyzacja: Tak
Liczba miejsc: 5
Ubezpieczony w pełnym pakiecie:
OC, AC, Assistance, NNW, Wulkanizacja

WYNAJEM AUTA Z OC SPRAWCY
Całkowity koszt wynajmu: 0 zł
ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE
Toyota Aygo
Toyota Aygo
Klasa pojazdu: A
Rok produkcji: 2018-2024
Paliwo: Benzyna, Diesel
Klimatyzacja: Tak
Liczba miejsc: 5
Ubezpieczony w pełnym pakiecie:
OC, AC, Assistance, NNW, Wulkanizacja

WYNAJEM AUTA Z OC SPRAWCY
Całkowity koszt wynajmu: 0 zł
ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE
Volkswagen Arteon
Volkswagen Arteon
Klasa pojazdu: E
Rok produkcji: 2018-2024
Paliwo: Benzyna, Diesel
Klimatyzacja: Tak
Liczba miejsc: 5
Ubezpieczony w pełnym pakiecie:
OC, AC, Assistance, NNW, Wulkanizacja

WYNAJEM AUTA Z OC SPRAWCY
Całkowity koszt wynajmu: 0 zł
ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE
Volkswagen Touran
Volkswagen Touran
Klasa pojazdu: K
Rok produkcji: 2018-2024
Paliwo: Benzyna, Diesel
Klimatyzacja: Tak
Liczba miejsc: 7
Ubezpieczony w pełnym pakiecie:
OC, AC, Assistance, NNW, Wulkanizacja

WYNAJEM AUTA Z OC SPRAWCY
Całkowity koszt wynajmu: 0 zł
ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz pracownik oddzwoni do Ciebie w sprawie wynajęcia darmowego samochodu zastępczego z OC sprawcy.

Zamów darmowe auto zastępcze z OC sprawcy

Opinie naszych klientów

Zamów auto zastępcze z oc sprawcy Online

Wypełnij poniższy krótki formularz zamówienia darmowego samochodu zastępczego z OC sprawcy. Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu kilku minut. Zamówienie auta zastępczego, odbywa się w 3 prostych krokach:
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!

Auto zastępcze z OC sprawcy - Samochód zastępczy z OC sprawcy - Pojazd zastępczy z OC sprawcy - Wypożyczalnia samochodów z OC sprawcy
Darmowe auto zastępcze z OC sprawcy - Wypożyczalnia samochodów z OC sprawcy - SZYBKICAR.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKICAR.PL - SAMOCHÓD ZASTĘPCZY Z OC SPRAWCY!
WYPOŻYCZALNIA AUT ZASTĘPCZYCH Z OC SPRAWCY
AUTO ZASTĘPCZE | SAMOCHÓD ZASTĘPCZY
POJAZD ZASTĘPCZY | WYPOŻYCZALNIA AUT

tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkicar.pl

Copyright © 2012-2024. All Rights Reserved.