ZADZWOŃ!ZAMÓW AUTO
Auto zastępcze z OC sprawcy - Samochód zastępczy z OC sprawcy - Pojazd zastępczy z OC sprawcy - Wypożyczalnia samochodów z OC sprawcy
Auto zastępcze z OC sprawcy - Samochód zastępczy z OC sprawcy - Pojazd zastępczy z OC sprawcy - Wypożyczalnia samochodów z OC sprawcy

Samochód zastępczy z OC sprawcy Sędziszów Małopolski

Samochód zastępczy z OC sprawcy Sędziszów Małopolski

BEZGOTÓWKOWY WYNAJEM SAMOCHODU ZASTĘPCZEGO Z OC SPRAWCY

Samochód zastępczy z OC sprawcy Sędziszów Małopolski

Zadzwoń do Nas! Otrzymasz auto zastępcze nawet do 30 minut w tym samym dniu!

SAMOCHÓD ZASTĘPCZY Z OC SPRAWCY NALEŻY SIĘ OD DNIA SZKODY

Wszystkim poszkodowanym w wypadkach i kolizjach drogowych, przysługuje samochód zastępczy z OC sprawcy od dnia powstania szkody. Jeśli Twój samochód uszkodził sprawca zdarzenia nie z Twojej winy i nie nadaje się on do dalszej jazdy, masz pełne prawo do wynajęcia samochodu zastępczego. Zobowiązanemu ubezpieczycielowi odpowiedzialnemu za likwidację szkody na uszkodzonym samochodzie w myśl art. 363 k.c. nie wolno wskazywać skąd masz wynająć samochód zastępczy. Towarzystwo Ubezpieczeniowe również nie może wskazywać gdzie masz naprawić uszkodzony samochód. O tym masz pełne prawo zdecydować sam. Im szybciej wynajmiesz samochód zastępczy, tym lepiej dla Ciebie!

Z naszego doświadczenia wynika, iż samochód zastępczy to dosłownie tzw. BAT na Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które jest odpowiedzialne za likwidację szkody na uszkodzonym samochodzie. Wynajęty samochód zastępczy z OC sprawcy przez poszkodowanego generuje spore koszty ubezpieczycielowi, za każdy dzień wynajmu takiego samochodu zastępczego. Niewątpliwie wynajęcie samochodu zastępczego przyspiesza całą procedurę likwidacji szkody. Wszyscy wiemy, że nikt nie lubi mieć kosztów i nikt nie lubi czekać na swoje pieniądze za uszkodzony samochód.

Nie daj się wprowadzić w błąd przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe przy zgłaszaniu szkody. Często dochodzi ze strony ubezpieczyciela do propozycji dopłaty dodatkowych pieniędzy do szkody, jeśli nie wynajmiesz samochodu zastępczego. W prawie każdym przypadku jest to nieprawdą, ponieważ Towarzystwa Ubezpieczeniowe nie płacą takich pieniędzy. Zanim popełnisz jakieś błędy i podejmiesz nieodwracalne decyzje np. podpiszesz nieświadomie ugodę z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Zachęcamy najpierw skontaktować się z nami. Udzielimy Tobie bezpłatnej porady prawnej w całej procedurze likwidacji szkody komunikacyjnej.

BEZGOTÓKOWY WYNAJEM SAMOCHODU ZASTĘPCZEGO Z OC SPRAWCY

Obowiązkiem Towarzystwa Ubezpieczeniowego jest zapewnienie poszkodowanemu samochodu zastępczego w sytuacji, gdy sprawca zdarzenia uszkodził mu samochód na tyle, że nie można nim bezpiecznie kontynuować dalszej jazdy. W takim przypadku poszkodowany ma prawo wynająć samochód zastępczy z OC sprawcy z dowolnej wypożyczalni samochodów, która mu taki samochód zastępczy udostępni bezpłatnie na cały okres likwidacji szkody komunikacyjnej. Towarzystwo Ubezpieczeniowe nie może wskazać skąd poszkodowany ma taki samochód zastępczy wynająć oraz gdzie uszkodzony samochód ma naprawić.

W czasach w których żyjemy, trudno wyobrazić sobie życie bez samochodu. Trzeba przecież czymś dojechać do pracy, zawieźć dzieci do przedszkola lub szkoły, pojechać na zakupy, siłownię czy do lekarza. Brak sprawnego samochodu komplikuje nasze życie codzienne i prywatne. Nie mówiąc już o tych, którzy wykorzystują samochody do celów zarobkowych np. jako TAXI przy prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. W takim przypadku brak samochodu może wygenerować spore straty w prowadzonej firmie. Pamiętajmy, że wypożyczalnie samochodów działające na rynku Polskim oferują wynajem samochodów w dość wysokich cenach. Dlatego mamy na to rozwiązanie i proponujemy Tobie bezgotówkowy wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy, dostępny w naszej wypożyczalni.

Podsumowując, każdy kto na co dzień porusza się samochodem wie jak jest ciężko przesiąść się do komunikacji miejskiej. Brak możliwości korzystania z własnego samochodu zmusza nas do całkowitej dezorganizacji życia prywatnego i zmiany planów dnia codziennego. Brak samochodu szczególnie wydłuża czas dojazdu gdziekolwiek. Z tego powodu wynajęcie samochodu zastępczego z OC sprawcy przez poszkodowanego, jest możliwością nie do odrzucenia.

JAK MOŻNA ZAMÓWIĆ SAMOCHÓD ZASTĘPCZY Z OC SPRAWCY

Zamówienie samochodu zastępczego z polisy OC sprawcy można dokonać w naszej wypożyczalni dzwoniąc pod nasz numerem telefonu +48 798-907-828 lub wysłać do nas maila na adres: kontakt@szybkicar.pl, podając swoje dane kontaktowe. Zachęcamy również do wypełnienia krótkiego formularza ZAMÓW SAMOCHÓD ZASTĘPCZY dostępnego na naszej stronie internetowej. Przyspieszy to całą procedurę związaną z wynajęciem samochodu zastępczego. Wystarczy w nim podać swoje dane, krótką informacje o zaistniałej szkodzie oraz informację o uszkodzonym samochodzie. Podane informacje w formularzu przyśpieszą etap weryfikacji i dostosowanie odpowiedniego samochodu zastępczego w tej samej klasie (segmencie), co uszkodzony samochód poszkodowanego.

Poszkodowany klient otrzymuje samochód zastępczy z OC sprawcy na następujących zasadach:

 • rozliczenie kosztów wynajmu samochodu zastępczego realizujemy bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy zdarzenia w formie bezgotówkowej,
 • brak konieczności wpłacania przez klienta poszkodowanego kaucji gwarancyjnej,
 • nieograniczona liczba kierowców uprawnionych do poruszania się samochodem zastępczym w okresie trwania najmu,
 • brak udziału własnego,
 • wynajmujemy samochód zastępczy tej samej klasy co samochód uszkodzony,
 • możliwość wyjazdu samochodem zastępczym poza granicę Polski,
 • brak limitu kilometrów,
 • podstawimy samochód zastępczy pod wcześniej uzgodniony adres z klientem,
 • brak dodatkowych kosztów związanych z podstawieniem i zwrotem samochodu zastępczego.

Nasza wypożyczalnia specjalizuje się głównie w wynajmie samochodów zastępczych z OC sprawcy. Wszystkim poszkodowanym udostępniamy bezpłatnie i w formie bezgotówkowej darmowy samochód zastępczy. Za wynajęcie samochodu zastępczego rozliczymy się bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy zdarzenia. Dla wszystkich naszych poszkodowanych klientów oferujemy również darmowe porady prawne w całkowitej procedurze likwidacji szkody komunikacyjnej na uszkodzonym samochodzie.

O CZYM PAMIĘTAĆ WYNAJMUJĄC SAMOCHÓD ZASTĘPCZY

Wynajęcie samochodu zastępczego z OC sprawcy jest możliwe wtedy, kiedy nie jesteśmy sprawcą zdarzenia drogowego tylko poszkodowanym. Zanim zdecydujesz się na wynajęcie bezpłatnego samochodu zastępczego z OC sprawcy, pamiętaj o tym że:

 • okres wypożyczenia samochodu zastępczego trwa od dnia powstania szkody na uszkodzonym samochodzie, aż do czasu zakończenia jej likwidacji, czyli do czasu naprawienia uszkodzonego samochodu do stanu sprzed szkody lub do dnia wypłaty odszkodowania na konto poszkodowanego,
 • samochód zastępczy z OC sprawcy przysługuje w tej samej klasie, co samochód uszkodzony,
 • cena za wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy nie może przekraczać średnich stawek dostępnych na rynku.

Nie daj się wprowadzić w błąd przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe odpowiedzialne za zaistniałą szkodę na uszkodzonym samochodzie. Często dochodzi do udzielania informacji poszkodowanym przy zgłaszaniu szkody, że taki samochód zastępczy im nie przysługuje. Jeśli otrzymałeś taką informację, prawdopodobnie ubezpieczyciel chce Cię wykiwać i ściąć do minimum wielkość szkody kosztami wynajmu samochodu zastępczego.

ZAPAMIĘTAJ! W sytuacji wynajmu samochodu zastępczego z OC sprawcy, Towarzystwo Ubezpieczeniowe ma obowiązek pokryć wszystkie koszty związane z wynajęciem samochodu zastępczego oraz wszystkie koszty związane z zaistniałą szkodą na uszkodzonym samochodzie.

SAMOCHÓD ZASTĘPCZY TO NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE

Jeśli miałeś stłuczkę, kolizję lub wypadek drogowy i Twój samochód uszkodził sprawca zdarzenia, masz pełne prawo do wynajęcia darmowego samochodu zastępczego. Z pewnością, gdy poszkodowany zostaje bez sprawnego samochodu, wynajęcie samochodu zastępczego z OC sprawcy jest sporą wygodą oraz znacznie wpływa na poprawę życia codziennego i prywatnego. Wynajęty samochód zastępczy przez poszkodowanego przyspiesza również całą procedurę likwidacji szkody na uszkodzonym samochodzie przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Wynajęcie samochodu zastępczego dzięki nam jest proste i nieskomplikowane, gdyż robią to osoby z odpowiednim przeszkoleniem i doświadczeniem.

Oferujemy wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy dla wszystkich osób prywatnych, jak również osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Nasza wypożyczalnia świadczy usługi wynajmu samochodu zastępczego, jest to doskonałym rozwiązaniem dla osób poszkodowanych w wypadkach i kolizjach drogowych. Jesteśmy w stanie podstawić samochód zastępczy jeszcze przed etapem zgłoszenia szkody do Towarzystwa Ubezpieczeniowego odpowiedzialnego za likwidację szkody. Każdy wynajmowany samochód zastępczy ma wykupiony dodatkowy pakiet ubezpieczeń AC, który zapewnia komfort jazdy użytkownikowi.

W sytuacji, gdy sprawca kolizji lub wypadku drogowego zbiegł z miejsca zdarzenia lub nie posiadał ważnego ubezpieczenia OC na swoim samochodzie w dzień wyrządzenia szkody, również możesz wynająć darmowy samochód zastępczy w naszej wypożyczalni. W takim przypadku wszystkie koszty związane z wynajęciem samochodu zastępczego pokrywa Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny tzw. UFG. Zgłoś się do nas, pomożemy Ci dopełnić wszystkich formalności związanych ze szkodą oraz znajdziemy dla Ciebie idealny samochód zastępczy tej samej klasy, co samochód uszkodzony, który na pewno jest dostępny w naszej wypożyczalni.

Potrzebujesz samochód zastępczy z OC sprawcy?
Zadzwoń do nas!
Potrzebujesz auto zastępcze z OC sprawcy? - Zadzwoń do nas!
BEZGOTÓWKOWY WYNAJEM AUTA ZASTĘPCZEGO Z OC SPRAWCY!

Najczęściej wynajmowane auta zastępcze z OC sprawcy


Audi A4
Audi A4
Klasa pojazdu: D
Rok produkcji: 2018-2024
Paliwo: Benzyna, Diesel
Klimatyzacja: Tak
Liczba miejsc: 5
Ubezpieczony w pełnym pakiecie:
OC, AC, Assistance, NNW, Wulkanizacja

WYNAJEM AUTA Z OC SPRAWCY
Całkowity koszt wynajmu: 0 zł
ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE
Audi A6
Audi A6
Klasa pojazdu: E
Rok produkcji: 2018-2024
Paliwo: Benzyna, Diesel
Klimatyzacja: Tak
Liczba miejsc: 5
Ubezpieczony w pełnym pakiecie:
OC, AC, Assistance, NNW, Wulkanizacja

WYNAJEM AUTA Z OC SPRAWCY
Całkowity koszt wynajmu: 0 zł
ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE
Audi A8
Audi A8
Klasa pojazdu: F
Rok produkcji: 2018-2024
Paliwo: Benzyna, Diesel
Klimatyzacja: Tak
Liczba miejsc: 5
Ubezpieczony w pełnym pakiecie:
OC, AC, Assistance, NNW, Wulkanizacja

WYNAJEM AUTA Z OC SPRAWCY
Całkowity koszt wynajmu: 0 zł
ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE
Ford Mondeo
Ford Mondeo
Klasa pojazdu: D
Rok produkcji: 2018-2024
Paliwo: Benzyna, Diesel
Klimatyzacja: Tak
Liczba miejsc: 5
Ubezpieczony w pełnym pakiecie:
OC, AC, Assistance, NNW, Wulkanizacja

WYNAJEM AUTA Z OC SPRAWCY
Całkowity koszt wynajmu: 0 zł
ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE
Lexus NX300
Lexus NX300
Klasa pojazdu: SUV
Rok produkcji: 2018-2024
Paliwo: Benzyna, Diesel
Klimatyzacja: Tak
Liczba miejsc: 5
Ubezpieczony w pełnym pakiecie:
OC, AC, Assistance, NNW, Wulkanizacja

WYNAJEM AUTA Z OC SPRAWCY
Całkowity koszt wynajmu: 0 zł
ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE
Mazda 6
Mazda 6
Klasa pojazdu: D
Rok produkcji: 2018-2024
Paliwo: Benzyna, Diesel
Klimatyzacja: Tak
Liczba miejsc: 5
Ubezpieczony w pełnym pakiecie:
OC, AC, Assistance, NNW, Wulkanizacja

WYNAJEM AUTA Z OC SPRAWCY
Całkowity koszt wynajmu: 0 zł
ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE
Nissan Qashqai
Nissan Qashqai
Klasa pojazdu: SUV
Rok produkcji: 2018-2024
Paliwo: Benzyna, Diesel
Klimatyzacja: Tak
Liczba miejsc: 5
Ubezpieczony w pełnym pakiecie:
OC, AC, Assistance, NNW, Wulkanizacja

WYNAJEM AUTA Z OC SPRAWCY
Całkowity koszt wynajmu: 0 zł
ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE
Renault Megane
Renault Megane
Klasa pojazdu: C
Rok produkcji: 2018-2024
Paliwo: Benzyna, Diesel
Klimatyzacja: Tak
Liczba miejsc: 5
Ubezpieczony w pełnym pakiecie:
OC, AC, Assistance, NNW, Wulkanizacja

WYNAJEM AUTA Z OC SPRAWCY
Całkowity koszt wynajmu: 0 zł
ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE
Skoda Rapid
Skoda Rapid
Klasa pojazdu: B
Rok produkcji: 2018-2024
Paliwo: Benzyna, Diesel
Klimatyzacja: Tak
Liczba miejsc: 5
Ubezpieczony w pełnym pakiecie:
OC, AC, Assistance, NNW, Wulkanizacja

WYNAJEM AUTA Z OC SPRAWCY
Całkowity koszt wynajmu: 0 zł
ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE
Toyota Aygo
Toyota Aygo
Klasa pojazdu: A
Rok produkcji: 2018-2024
Paliwo: Benzyna, Diesel
Klimatyzacja: Tak
Liczba miejsc: 5
Ubezpieczony w pełnym pakiecie:
OC, AC, Assistance, NNW, Wulkanizacja

WYNAJEM AUTA Z OC SPRAWCY
Całkowity koszt wynajmu: 0 zł
ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE
Volkswagen Arteon
Volkswagen Arteon
Klasa pojazdu: E
Rok produkcji: 2018-2024
Paliwo: Benzyna, Diesel
Klimatyzacja: Tak
Liczba miejsc: 5
Ubezpieczony w pełnym pakiecie:
OC, AC, Assistance, NNW, Wulkanizacja

WYNAJEM AUTA Z OC SPRAWCY
Całkowity koszt wynajmu: 0 zł
ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE
Volkswagen Touran
Volkswagen Touran
Klasa pojazdu: K
Rok produkcji: 2018-2024
Paliwo: Benzyna, Diesel
Klimatyzacja: Tak
Liczba miejsc: 7
Ubezpieczony w pełnym pakiecie:
OC, AC, Assistance, NNW, Wulkanizacja

WYNAJEM AUTA Z OC SPRAWCY
Całkowity koszt wynajmu: 0 zł
ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz pracownik oddzwoni do Ciebie w sprawie wynajęcia darmowego samochodu zastępczego z OC sprawcy.

Zamów darmowe auto zastępcze z OC sprawcy

Opinie naszych klientów

Zamów auto zastępcze z oc sprawcy Online

Wypełnij poniższy krótki formularz zamówienia darmowego samochodu zastępczego z OC sprawcy. Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu kilku minut. Zamówienie auta zastępczego, odbywa się w 3 prostych krokach:
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!

Auto zastępcze z OC sprawcy - Samochód zastępczy z OC sprawcy - Pojazd zastępczy z OC sprawcy - Wypożyczalnia samochodów z OC sprawcy
Darmowe auto zastępcze z OC sprawcy - Wypożyczalnia samochodów z OC sprawcy - SZYBKICAR.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKICAR.PL - SAMOCHÓD ZASTĘPCZY Z OC SPRAWCY!
WYPOŻYCZALNIA AUT ZASTĘPCZYCH Z OC SPRAWCY
AUTO ZASTĘPCZE | SAMOCHÓD ZASTĘPCZY
POJAZD ZASTĘPCZY | WYPOŻYCZALNIA AUT

tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkicar.pl

Copyright © 2012-2024. All Rights Reserved.